Jesteśmy klubem działającym w Siechnicach od 1976 roku i jedyną akademią z gminy Siechnice, biorącą udział w Programie Certyfikacji Szkółek PZPN!

Od wielu lat prowadzimy sekcje chłopięcą, dziewczęcą, a od tego roku również futsal.
Powierzając nam swoje dziecko masz pewność, że szkolenie będzie realizowane wg standardów Polskiego Związku Piłki Nożnej.
Nasze treningi regularnie wizytowane są przez przedstawicieli PZPN, a trenerzy posiadają uprawnienia trenerskie PZPN i ustawicznie podnoszą swoje kwalifikacje.
Zajęcia prowadzimy dla dzieci od czwartego roku życia, podczas których młodzi sportowcy z radością uczą się grać w piłkę nożną.
To co nas wyróżnia na tle innych akademii, to praca w małych grupach, dzięki którym możemy w pełni skupić się na potrzebach naszych młodych piłkarzy.

Nabór trwa cały rok. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia testowe, po których zdecydujecie się na zapisanie dziecka do naszej akademii.
Dla członków uczestników przewidujemy szereg przywilejów. Są to m.in. kolonie, turnieje, obozy, wyjazdy na mecze – w tym reprezentacji Polski, a także promocyjna oferta naszego sklepu jak i kupony rabatowe naszych partnerów m.in. sklepu R-GOL.COM.
Dzięki naszemu zaangażowaniu pozyskujemy liczne dofinansowania, dzięki którym wiele z wydarzeń jest na preferencyjnych stawkach lub wręcz bezpłatnie.

Trenujemy w Siechnicach, Groblicach i Kotowicach.

Aby zapisać dziecko do naszej akademii należy:
zadzwonić pod numer telefonu 720701364 lub
wysłać mail na biuro@ksenergetyk.pl