Energetyk Siechnice Akademia


Jesteśmy klubem działającym w Siechnicach od 1976 roku i jedyną akademią z gminy Siechnice, biorącą udział w Programie Certyfikacji Szkółek PZPN!

Od wielu lat prowadzimy sekcje chłopięcą, dziewczęcą, a od tego roku również futsal.

Powierzając nam swoje dziecko masz pewność, że szkolenie będzie realizowane wg standardów Polskiego Związku Piłki Nożnej. Nasze treningi regularnie wizytowane są przez przedstawicieli PZPN, a trenerzy posiadają uprawnienia trenerskie PZPN i ustawicznie podnoszą swoje kwalifikacje. Zajęcia prowadzimy dla dzieci od czwartego roku życia, podczas których młodzi sportowcy z radością uczą się grać w piłkę nożną. To co nas wyróżnia na tle innych akademii, to praca w małych grupach, dzięki którym możemy w pełni skupić się na potrzebach naszych młodych piłkarzy.

Nabór trwa cały rok!
Zapraszamy na bezpłatne zajęcia testowe, po których zdecydujecie się na zapisanie dziecka do naszej akademii.

Dla członków uczestników przewidujemy szereg przywilejów. Są to m.in. kolonie, turnieje, obozy, wyjazdy na mecze – w tym reprezentacji Polski, a także promocyjna oferta naszego sklepu jak i kupony rabatowe naszych partnerów m.in. sklepu R-GOL.COM.
Dzięki naszemu zaangażowaniu pozyskujemy liczne dofinansowania, dzięki którym wiele z wydarzeń jest na preferencyjnych stawkach lub wręcz bezpłatnie.

Współpracujemy z gminnymi placówkami oświatowymi realizując wspólne przedsięwzięcia np. Turniej o Puchar Tymbarku. Program Poznaj Polskę na Sportowo.

Trenujemy w Siechnicach, Groblicach i Kotowicach.

Aby zapisać dziecko do naszej akademii:
należy zadzwonić pod numer telefonu 720701364 lub
wysłać mail na biuro@ksenergetyk.pl

sierpień 2023

1 komentarz do “Energetyk Siechnice Akademia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *